+48 452 573 0961

biuro@printeria.pl

Warszawa, ul. Światowida

Printeria - serwis nadruku
Drukarnia Printeria/Koszulka męska T-shirt

Koszulka męska T-shirt

25 

zaprojektuj

Czego nie kochać w klasycznym T-shircie? Ten element odzieży jest najpopularniejszą opcją dla tych, którzy chcą spersonalizować swoje koszulki u nas. Sprawdza się zarówno jako indywidualny prezent, jak i taki, który będzie noszony przez wszystkich!

Po 150 zł – dostawa gratis.

Do 150 zł – dostawa 5,9 zł.

1 rok gwarancji.

Opis produktu

Realizujemy tylko zamówienia z przedpłatą. Czas realizacji zamówienia w Printeria to około 1 – 2 dni robocze, ale jeśli musisz złożyć zamówienie bezpośrednio w hurtowni może to potrwać dłużej niż zwykle, ponieważ nie mają oni zapasów przedprodukcyjnych w swojej lokalizacji i polegają na tym, co zostało zamówione przeze mnie wcześniej (co ma sens).

Jeśli ważne jest, abym otrzymał Twój produkt w określonym terminie – prosimy o wpisanie tego terminu podczas procesu składania zamówienia w „uwagach do zamówienia”.

Jeśli potrzebujesz faktury za produkt, wybierz płatność i wpisz numer NIP w „uwagach do zamówienia”.

Prosimy pamiętać, że koszulki są drukowane na maksymalnym rozmiarze 35×40 cm. W związku z tym zalecamy, jeśli grafika przejdzie z krawędzi na przeciwną stronę podczas naszego procesu ustawiania bloku WST, to będą to działania naprawcze podjęte przez drukarzy, aby nie pojawiły się problemy z nadrukami pobocznymi z tego właśnie powodu!

Dane techniczne

Waga 0,2 kg
Wymiary 12 × 15 × 23 cm
Kolory

Żółty, Pomarańczowy, Czerwony, Brązowy

Rozmiarówka

S, M, L, XL

Tytuł